NOXy, to marka należąca do Grupy Azoty, opracowana przez Yellow Group już wiele lat wcześniej jako nazwa własna środka zmniejszającego emisję szkodliwych produktów spalania  znanego pod nazwą Ad Blue i dodawanego np. do nowoczesnych silników diesla.

Po latach przyszedł czas na zmianę identyfikacji na stacjach paliw i opakowaniach. Wcześniejsza wersja była dostosowana do etapów wprowadzania na rynek, kiedy najważniejsze było uświadomienie czym NOXy jest. Dziś kierowcy rozpoznają już produkt i wiedzą do czego służy. Yellow Group w ramach konkursu zaproponowało uproszczenie komunikacji, co zostało docenione przez Klienta i zaowocowało bardzo atrakcyjną linią stylistyczną.

Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce prywatności